VÝSLEDKY NOZOMI IAIDO TAIKAI

2017  -  8. ročník

Komletní výsledky Nozomi iaido Taikai 2017    
             
TEAM pořadí počet vítězství vyhraných zápasů praporků Finálový zápas Složení
 
Soba 1 8 17 53   Orciuch, Krawczyk
Papis
Kensei Nobunaga 2 6 17 49 1 Hora, Nousková
Kloz
Nozomi Tone 3 6 17 49   Pábl M., Sluková
Stejskal
Shinbukan Toshiro 4 6 17 48   Koreský, Suk
Říha
Nozomi Mogami 5 4 12 36   Mertlík, Rybová
Záhora
Kensei Musashi 6 3 11 36   Roudenská, Zeman
Špalek
Nozomi Brychta 7 1 6 18   Brychta R., Brychta P.
Brychta A.
Nozomi Shinano 8 1 6 17   Doležel, Nikodým,
Střihavka, Pábl J.
Shinbukan Mifune 9 1 5 18   Lenk, Vorlík
Koutný

 

2016  -  7. ročník

Teams

1. Gorole i Hanysy Agnieszka Krawczyk, Jakub Kolasa, Kamil Orciuch
2. Kensei Nobunaga Zeman Jan, Hora Jan, Maier Jan
3. Nozomi Mogami Tomeš Pavel, Vebersik Jan
BFS Lenk Zdeněk Shinbukan

 

2015  -  6. ročník

Teams

1. Kensei Nobunaga Kloz Jiří, Maier Jan, Nousková Zuzana
2. Nozomi 1 Eichker Miloš, Tomeš Pavel, Vebersik Jan
3. Renshinkan Mastalerz Mateusz, Jasinska Anna, Krzykawiak Karolina
BFS Mertlik Filip Nozomi

 

2013  -  5. ročník

Teams

1. Nozomi A Daťková, Vebersik, Mertlik, Žemlik
2. Kensei Musashi Buřičová, Janský, Maier,
3. Kensei Tomba Šandala, Kloz, Soudek, Hoffman
     

 

2012  -  4. ročník

Individual

1.kyu - 2. dan

1. Mádl Václav Shinbukan Praha
2. Vebersik Jan Nozomi Dojo
3. Máša Václav
Marks Daniel
Kokki Dojo
Shinbukan Praha
BFS Krčmář Dalibor Shinbukan

3. - 2. kyu

1. Maier Jan Kensei
2. Soudek Zdeněk Kensei

3.

Janský Michal
Nousková Zuzana
Kensei
Kensei
BFS Buřičová Kristýna Kensei

6. - 4. kyu

1. Daťková Martina Nozomi Dojo
2. Hofman Petr Kensei
3. Brychta Petr
Brychta Radek
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS Brychta Petr Nozomi Dojo
 

Teams

1. Nozomi 1 Daťková, Štěpán sr., Vebersik
2. Kensei Nobunaga Buřičová, Maier, Soudek
3. Shinbukan
Nozomi A
Mádl, Marks, Krčmář
Brychta Radek, Brychta Petr, Brychta Adam
BFS Janský Michal Kensei

 

2011  -  3. ročník

Individual

2. dan

1. Majchrzak Adam PSI Opole
2. Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
3. Čuřík Jaroslav Shinbukan Praha

1. dan

1. Nagyová Adriana Hikari Dojo Košice
2. Vebersik Jan Nozomi Dojo

3.

Štěpán Pavel sr. Nozomi Dojo

1. kyu

1. Mádl Václav Shinbukan Praha
2. Lenk Zdeněk Shinbukan Praha
3. Kužnik Jakub PSI Opole

2.-3. kyu

1. Koutný Vladimír Shinbukan Praha
2. Žemlík Martin Nozomi Dojo
3. Mertlík Filip Nozomi Dojo

6.-4. kyu

1. Beňová Jana Nozomi Dojo
2. Marks Daniel Shinbukan Praha
3. Orság Martin Nozomi Dojo

 

Teams

1. PSI Opole Kuznik, Majchrzak, Stern
2. Nozomi Dojo A Štěpánová, Vebersik, Tomeš
3. Shinbukan Praha Čuřík, Lenk, Mádl

Best Fighting Spirit

Dan Štěpán Pavel sr. Nozomi Dojo
Kyu Kužnik Jakub PSI Opole
Teams Beňová Jana Nozomi Dojo

 

2010  -  2. ročník

Individual

2. dan

1. Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
2. Majchrzak Adam Butokukan Rybnik
3.

3.

Bartko Marian

Čuřík Jaroslav

Hidari Iai Zen Do

Shinbukan - SKBU

1. kjú

1. Nagyová Adriana Hidari Iai Zen Do
2. Nehez Antonín Shinbukan - SKBU

3.

3.

Vebersik Jan

Záhora Roman

Nozomi Dojo

Nozomi Dojo

6.-4. kjú

1. Gogoľová Erika Hidari Iai Zen Do
2. Fečo Štefan Hidari Iai Zen Do
3.

3.

Beňová Jana

Brychta Petr

Nozomi Dojo

Nozomi dojo

Best Fighting Spirit - Individual

  Vebersik Jan Nozomi Dojo

Best Fighting Spirit - Teams

  Tomeš Pavel Nozomi Dojo

Teams

1. WSK Butokukan Kowalik G., Majchrzak A., Stern M.
2. Shinbukan Čuřík, J., Nehez A., Holan T.
3.

3.

Nozomi Dojo A

Nozomi Dojo 1

Štěpánová P., Štěpán P., Vebersik J.

Brychta P., Jabůrková P., Tomeš P.

 

2009  -  1. ročník

1. dan

1. Štěpánová Pavla Nozomi Dojo, Hradec Králové
2. Váňa Tomáš SKBU Hostivař, Praha

3.

3.

Čuřík Jaroslav

---

SKBU Hostivař, Praha

---

1. kjú

1. Karlíčková Anna SKBU Hostivař
2. Štěpán Pavel sr. Nozomi Dojo, Hradec Králové

3.

3.

Tomeš Pavel

Vebersik Jan

Nozomi Dojo, Hradec Králové

Nozomi Dojo, Hradec Králové

6. - 2. kjú

1. Matrura Stanislav Nozomi Dojo, Hradec Králové
2. Žemlík Martin Nozomi Dojo, Hradec Králové

3.

3.

Beňová Jana,

Eichler Miloš

Nozomi Dojo, Hradec Králové

Nozomi Dojo, Hradec Králové

Best Fighting Spirt

  Váňa Tomáš SKBU Hostivař